Не забудемо. Чотири роки тому на Донбасі російські найманці заживо спалили голову місцевої «Просвіти» Валерія Сало


Сьогодні, 8 травня 2018 року, чотири роки від дня, коли у 2014 році на Луганщині було знайдено тіло місцевого активіста Майдану, голову Червонолиманського філіалу всеукраїнської громадської організації «Просвіта» фермера Валерія Сало.

Напередодні в центрі села Шантриголова Краснолиманського району Донецької області машину Валерія зупинили озброєні бойовики, жорстоко побили, закинули в багажник його ж машини і поїхали геть.8 травня, спалену машину зі згорілим тілом Валерія Сало всередині правоохоронці знайшли в Греківському лісі в Луганській області.

«7 травня бойовики «Донецької народної республіки» викрали мешканця села Шандриголове Краснолиманського району, фермера, що виступав за єдність України, Валерія Сала, – розповіла «Радіо Свобода» заступник голови Донецької обласної «Просвіти» Марія Олійник. – У них якраз мали бути збори місцевого осередку. Його машину зупинили в центрі села озброєні люди, побили і непритомного погрузили в багажник його машини і поїхали, а сьогодні спалену машину разом з тілом знайшли на Луганщині».

На жаль, фото героя так і не вдалося знайти.
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................