Непоправна втрата. 20 квітня від тяжких ран помер 20-річний Герой російсько-української війни Євген Хоменко


Вранці у п’ятницю, 20 квітня 2018 року, в лікарні імені Мечникова у Дніпрі від важкого поранення помер боєць полку «Азов» Євгеній Хоменко з позивним «Подгон». Герою було лише 20 років. Сьогодні, 22 квітня, його поховають.

До сліз торкає серце пост у Фейсбуку мами Євгена, Тетяни Звягінцевої, який вже отримав тисячі лайків та перепостів.

«Декілька годин тому душа моєї дитинки відлетіла на небо… Запам’ятайте його щирим, добрим, завжди посміхаючим чоловіком і гідним сином своєї Батьківщини. Земля тобі пухом синочок ! Ти назавжди в моєму серці. Я тебе так люблю, серце рветься !!! До зустрічі моя кровинка», — написала мама Героя.Тетяна Звягінцева повідомила, що похорон Євгена відбудеться 22 квітня у рідному місті.

Євген родом з Вільногірська Дніпропетровської області. Пішов у військо у листопаді 2016 року, коли йому було ще 19.«Він був навідником гаубиці – займався справою, яка потребувала холодного розуму, витримки та великої відповідальності. Побратими згадують бійця як вправного воїна, який був завжди у піднесеному настрої та ніколи не відмовляв у допомозі», — йдеться у повідомленні полку «Азов».«Подгон був «душею компанії», ніколи не мав недругів та ворогів», — пригадують азовці.

«Він був одним із найкращих навідників та стрільців в усьому артдивізіоні. Подгон був надзвичайно товариським, завжди усміхненим та доброзичливим», — пригадує прес-секретар «Азову» Маріанна.


Перед строєм особового складу полку загиблого бійця згадав командир гаубичного артилерійського дивізіону АЗОВу друг Білотур: «У свої двадцять років друг Подгон був людиною, яка містила в собі найкращі чоловічі якості. Він був доброзичливим, відкритим і надзвичайно надійним. У будь-яку хвилину у будь-якій справі на нього можна було цілком покластися. Як справжній воїн, він прагнув бою з ворогами нашої Нації, які посягнули на нашу землю. І коли в нього стала така нагода, він показав себе бездоганно, ставши прикладом для всіх нас».

Командир полку друг Редіс у своїй промові згадав, що Подгон вступив до лав АЗОВу у дев’ятнадцять років: «Незважаючи на свій юний вік, він одразу зарекомендував себе як надійний боєць. Швидко опанував спеціальність навідника гармати, постійно демонстрував свою майстерність на передовій, знищуючи ворога. Друг Подгон загинув у бою в боротьбі за волю Української Нації».

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................