Передчасна смерть на війні з Росією. Сьогодні на Волині буде похований солдат Анатолій Іллюх


У середу, 18 квітня, у селі Вербка Ковельського району Волинської області відбудеться поховання героя війни з Росією Анатолія Іллюха, який загинув передчасною смертю на Донбасі у зоні АТО.

Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення Дубівської сільської ради та повідомлення у Фейсбуку від близьких Героя.

«Чорна хустка на Волині... Світла пам’ять ... Іллюх Анатолій...  Передчасна смерть в зоні АТО... Тіло Героя вже доставили зі Сходу до рідної хати ... Поховання завтра, 18 квітня, в с.Вербка Ковельського району Волинської області», — написала на ФБ Наталія Попова.

Дубівська сільська рада висловила співчуття рідним та близьким загиблого бійця. У офіційному повідомленні повідомляється про передчасну смерть «учасника бойових дій в зоні АТО Іллюха Анатолія Панасовича 1969 року народження уродженця м.Ковеля, який з сім’єю проживав у с. Вербка».

«Це ще одна непоправна втрата для всієї Дубівської громади. Захищаючи нашу державу від ворога на сході країни, він віддав найдорожче – власне життя. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків! Вічна пам’ять Герою!», — говориться у заяві Дубівської громади.

Про обставини загибелі Анатолія Іллюха не повідомляється.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................