«Кличківські тітушки» побили нардепа-свободівця Юрія Левченка до втрати свідомості (фото)


Зранку у п’ятницю, 9 березня, у Києві на вулиці Половецькій, 25-27, тітушки, найняті незаконним забудовником, напали на людей. Тяжких тілесних ушкоджень найманці завдали народному депутату від ВО «Свобода» Юрію Левченку, який разом з місцевими мешканцями захищали їхнє майно від руйнування.

«Щойно на вулиці Половецькій 25-27, де ми разом з громадою з пів четвертої ранку протистояли кличківським тітушкам з благоустрою щоб захистити майно місцевих мешканців та недопустити незаконну забудову, найманці Кличка жорстко (до втрати свідомості) побили народного депутата Юрія Левченка (ще й впритул кілька разів в очі балоном наприскали що в нього тепер підозра на опік).
Тільки що відвіз його в лікарню», - написав на Фейсбук депутат Київської міської ради від ВО «Свобода» Святослав Кутняк.
Очевидці розповідають що вночі представники благоустрою Києва під охороною поліції почали розчищати двір будинку, де під вікнами людей хочуть побудувати висотку.Зокрема, під руйнування підпадають гаражі місцевих мешканців.

Окрім поліції, забудовнику «допомагали» невідомі у масках, які закривали їхнє обличчя. Саме ці «кличківські тітушки» й напали на людей ще о третій ранку.


Загрузка...