Героїв війни з Росією били і ставили на коліна. Наметовий табір під Радою розгромили силовики (ФОТО, відео)

Загрузка...


Зранку у суботу, 3 березня 2018 року, силовики силами Нацгвардії України та Національної поліції штурмували мирне наметове містечко під Верховною Радою України. Атака відбувалася з порушенням законодавства України та базових прав людини: «правоохоронці» били і принижували людей, передає Вісточка.

Під час штурму Нацгвардія і поліція вдалися до активних силових дій: двоє мешканців табору в тяжкому стані були доправлені до лікарень, в них розбиті голови.

Інших людей, більшість з яких учасники війни з Московією, які добровольцями пішли на фронт і зупинили навалу Путіна у 2014-2015 роках, били, принижували, поставили на коліна і у такому вигляді тримали у снігу на морозі.

Станом на 10 ранку у відділку поліції Печерського району знаходився 71 затриманий протестувальник.Штурм наметового містечка почався біля 8 ранку. «Наметовий табір на Грушевського розтрощено спецпризначенцями. Атакували кілька сотен одразу з трьох боків. Оборонялися десятки. Через морози останніх днів багато наших активістів, що жили в наметах, похворіли і ми відправили їх по домах. Майже усі, хто сьогодні був на Грушевського, затримані. У двох розбиті голови, їх забрали швидкі. Їдемо до Печерського райвідділку поліції, куди їх ймовірно мали доставити», — написав у Фейсбук народний депутат Єгор Соболєв.

Хто хоче більше деталей, подивіться фото і стріми. (Фото Ліга.нет та соцмережі)
Люди у поліцейському відділку самі надають один одному медичну допомогу:


Стрім «Громадського» після зачистки табору:Загрузка...