Матеріальна допомога волонтерів армії більш не потрібна — Полторак у США


Проблеми армії з матеріальним забезпеченням на лінії зіткнення, коли солдатам була потрібна допомога волонтерів, залишилися у 2014 році. Наразі від волонтерів потрібна лише дорадча допомога та контроль за виконанням наказів міністра. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв’ю інформаційній агенції «Голос Америки» 2 лютого 2018 року, передає «Вісточка».

Після зустрічі з главою Пентагону Джеймсом Меттісом, Степан Полторак зустрівся з керівником українського «Голосу Америки» Мирославою Гонгадзе і відповів на її запитання в прямому ефірі.— Від військових часто можна почути нарікання на погане забезпечення фронту, і вже четвертий рік волонтери вимушені привозити елементарні речі… Коли армія буде справді забезпечена повністю? — зокрема запитала пані Гонгадзе.

 — Я хотів би вас розчарувати. Ви трохи запізнились з цим питанням, рівно на чотири роки. Інформація, яку ви маєте, не відповідає дійсності…
Проблеми, про які ви кажете, це проблеми 2014 року. Тоді в нас були пусті склади, не було запасів техніки, не було запасів озброєння, не було запасів пального… готовних військових, які були б професійно підготовані, було дуже мало. Сьогодні ситуація в Україні помінялася кардинально, і в тому числі у збройних силах, — відповів міністр оборони.

— То волонтерам більше не потрібно працювати? — уточнила журналістка.

— Я на них опирався у своїй роботі починаючи з 14-го року. Вони дуже багато що зробили для українського війська. Не тільки волонтери, які працюють в Україні: волонтери, які працюють по всьому світу.
Але на сьогодні держава спромоглася забезпечити свої збройні сили.
Сьогодні мені як міністру волонтер більше потрібен для надання дорадчої допомоги і допомоги в контролі виконання моїх розпоряджень.
Сьогодні кількість волонтерів, які працюють в зоні Антитерористичної операції набагато менша, і вони працюють тільки по таким, чутливим питанням.
Я думаю, це теж дуже потрібно, щоб солдати, військовослужбовці, навіть якщо їм не потрібна матеріальна допомога, щоб вони відчували підтримку людей, — наголосив міністр.

Як раніше повідомляла «Вісточка», наприкінці січня 2018 року бійці 53-ї механізованої бригади прибули на ротацію на Гончарівський полігон і виявили, що він повністю непридатний для проживання.

Також у січні 2018 року з’явилася інформація щодо санітарних автомобілів «Богдан-2251», закуплених Міністерством оборони для здійснення евакуації поранених, які не відповідають елементарним вимогам медиків, а половина з них зламалася.Загрузка...