"Валєрка жив ще пару годин..." У Прилуках поховали сержанта Єгорова, який загинув на війні з Росією 19 лютогоУ середу, 21 лютого 2018 року, у місті Прилуки відбулося прощання з земляком-Героєм — командир розвідувального відділення розвідувального взводу 57-ї окремої мотопіхотної бригади, сержант Валерій Єгоров загинув поблизу Донецького аеропорту 19 лютого.

Валерій Єгоров народився 17 грудня 1989 року. З 2004 по 2008 роки навчався у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Франка, здобув професію вчителя початкових класів. У 2013 році Валерій Єгоров закінчив національний педагогічний університет ім. Драгоманова.

Після початку Священної російсько-української війни у 2014 році Валерій Єгоров пішов до війська добровольцем.За всі часи війни він тричі підписував контракт на проходження військової служби.

19 лютого 2018 року під час виконання бойового завдання група сержанта Єгорова потрапила під обстріл з АГС-17.

28-річний Валерій отримав смертельне поранення.

«Валєрка жив ще пару годин. Він боровся!» - хриплим голосом каже мені розвідник з 57-ї бригади. Вчора, 19 лютого, загинув його товариш – 28-річний взводний Валерій Єгоров.

Він мріяв працювати із металом, хотів стати ковалем. Але почалася війна, і Валерій у перших рядах пішов захищати Батьківщину. Поблизу Донецького аеропорту був бій та обстріл. Уламки ворожого ВОГу потрапили у голову бійця», — пише на ФБ Анастасія Корнійчук, фонд «Повернись живим»...