Три дні не віддавали тіло… Україні повернули бійця, загиблого 12 лютого на війні з Росією (ВІДЕО)


Тіло молодшого сержанта 58-ї окремої мотопіхотної бригади Дмитра Сискова, який був вбитий на Донбасі 12 лютого, після тривалих перемовин з окупантами повернули на підконтрольну Україні територію у четвер, 15 лютого 2018 року. Про це повідомив прес-центр штабу АТО, передає «Вісточка».

«Після тривалих та складних перемовин представники гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200» домоглися повернення тіла загиблого захисника на підконтрольну Україні територію", - йдеться у повідомленні.

Дмитро Сисков потрапив під мінометний обстріл 12 лютого біля 10 години ранку, під час виконання бойового завдання із спостереження за позиціями противника. Його тіло забрали бойовики окупанта.«Впродовж трьох днів представники ОРЛО змінювали час передачі тіла загиблого захисника, вишукуючи у цьому факті зиск для проведення цинічних інформаційних акцій. Передача тіла загиблого військовослужбовця на підконтрольну Україні територію відбулася в районі населеного пункту Щастя, за участі представників «Спілки ветеранів Афганістану Луганщини», ОБСЄ та української сторони СЦКК», — розповіли у штабі.

Дмитро Сисков народився у 1980 році у місті Чернігові. У 1997 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 Чернігова, з1998 по 2000 рік проходив строкову військову службу в МНС.

З 25 травня 2015 року по 19 вересня 2016 року проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України на посаді водія. Був звільнений в запас у зв’язку із скороченням штатів.Після звільнення з армії працював в ТОВ «Нормаль-Україна» майстром будівельних та монтажних робіт.


З жовтня 2016 року знову пішов боронити незалежність та суверенітет Україні, підписавши контракт.


Дмитро став четвертим українським військовим, який загинув на війні з Росією у лютому 2018 року.

Як раніше повідомляла «Вісточка», 1 лютого загинули два українських бійця.

8 лютого на війні з Росією загинув Володимир Мінчуков. Про смерть 19-річного бійця штаб змовчав.

ЧИТАТИ: Повний перелік імен Героїв, що віддали життя на війні з Росією у січні 2018 року

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.