Аваков не задекларував віллу в Італії, яку купили у 2017 році за 774 тисячі євро (карта і адреса)У декларації міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за 2017 рік, про яку вчора писала «Вісточка», не було вказано жодної зарубіжної нерухомості. Лише рахунок в італійському банку його дружини та італійська компанія Avitalia S.R.L.

Сьогодні, 28 лютого, колеги-розслідувачі з проекту «Наші гроші» опублікували документи, які свідчать, що пан Аваков у 2017 році став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії. Як доказ журналісти показали документи з бізнесового та майнового реєстрів Італії.


Ще один цікавий факт: виявлений зв’язок компаньйонів міністра з інтернет-виданням «Лівий берег» Інституту Горшеніна.

Щоб не пропустити більше цікавих новин, підписуйтеся на Телеграм-канал «Вісточки»!

«Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис євро. Google Maps за цією адресою показує будинок з басейном», — пишуть «Наші гроші».
Майно було придбане за заплутаною схемою, констатують журналісти:

«У 2017 році фірма Avitalia S.R.L, власником якої на 100% є Арсен Аваков (це вказано в його декларації про доходи за 2017 рік - Вісточка), поглинула  іншу італійську фірму Ferdico S.R.L.03.02.2017 року Ferdico S.R.L отримала держакт на право власності на  віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy).

На той момент фірма Авакова Avitalia S.R.L вже на 100% володіла «Ferdico S.R.L».

Перед самим злиттям власницею Ferdico S.R.L стала Віолетта Амірян – дочка члена наглядової ради аваківського акціонерного товариства «Інвестор» Ашота Аміряна. Сам Ашот Амірян став єдиним директором-адміністратором Ferdico.

До родини Амірянів головою Ferdico S.R.L. була Ірина Кужель, а членами ради директорів – Наталія Козлова та Вадим Омельченко. Останній у 2014-2016 по документах значиться як єдиний учасник Ferdico S.R.L. (сама фірма заснована у 2013 році)».

Дуже цікавим є ще один факт. Пани Омельченко, Кужель та Козлова – троє з шести співзасновників громадської організації «Інститут Горшеніна». Козлова з Омельченком є співвласниками знаку для товарів і послуг «Київський інститут проблем управління імені Горшеніна». Омельченко – один із бенефіціарних власників ТОВ «Київський інститут проблем управління імені Горшеніна». Ірина Кужель є співвласницею знаку для товарів і послуг Gorshenin.

Проектом Інституту Горшеніна є інтернет-видання «Лівий берег».

Під час злиття з компанією «Avitalia S.R.L» статутний капітал «Ferdico S.R.L» становив 30 тис євро. Відтак, міністр внутрішніх справ України за 30 тис євро став власником нерухомості в 774 тис євро. При цьому, відповідні зміни до італійського реєстру нерухомості станом на лютий 2018 року внесені ще не були – вілла в Сан Феліче Чірчео досі зареєстрована на  «Ferdico S.R.L».

Щоб не пропустити більше цікавих новин, підписуйтеся на Телеграм-канал «Вісточки»!


Загрузка...