Сабіні було лише 23… Російські окупанти обстріляли лікарів 20 лютого, вбита дівчина-медсестраРосійські окупаційні війська продовжують робити звірячі, нелюдські вчинки на українській землі. Вчора, 20 лютого 2018 року, українські медики були обстріляні, коли надавали допомогу цивільним людям.

У результаті обстрілу загинула медсестра, військовослужбовець Сабіна Галицька. Першими про її смерть повідомили у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, передає «Вісточка».

«Російські окупаційні війська на Донбасі не лише продовжують порушувати Мінські домовленості, але й перейшли будь-яку зрозумілу людському розумові межу у своїх звірячих вчинках… Вчора, підчас надання цивільному населенню медичної допомоги були обстріляні наші медики. Загинула наша сестра – медик, військовослужбовець і людина з великим серцем – Сабіна. Ще одного військовослужбовця поранено», — йдеться у повідомленні.

«Ми обіцяємо, що путінські покидьки заплатять за це максимальну ціну. Вбивати жінок та мирних мешканців-це все, на що здатні кляті російські окупанти», — обіцяє 10-та окрема гірсько-штурмова бригада.

Знайомі та побратими Сабіни, уточнили, що її прізвище Галицька, і що їй було лише 23 роки…

Сабіна Галицька народилася у селі Бастова Рудня Ємільчинського району Житомирської області.

Навчалася у Новоград-Волинському медичному коледжі. Потім працювала в Барашівській дитячій лікарні. Після навчального центру «Десна» підписала контракт і розпочала службу в медичній роті.

Сабіну оплакують батьки, рідні і друзі.