Поїсти біля Трампа. Хто з українських політиків був на молитовному сніданку у США


Кілька десятків народних депутатів України, міністрів і чиновників покинули свої робочі місця і прибули до Сполучених Штатів Америки, щоб у четвер, 8 лютого 2018 року, бути присутніми на Національному молитовному сніданку за участі президента США Дональда Трампа.

"Вісточка" вирішила порахувати цих політиків: за відкритими даними, повідомленнями ЗМІ і прес-служб, а також фотосвідченням у соцмережах.


Депутати (список оновлюється):
ВО «Батьківщина» (3): Юлія Тимошенко (голова фракції), Сергій Власенко, Григорій Немиря.
«Народний фронт»: Антон Геращенко, Павло Унгурян. Був у США у ці дні і голова партії Арсеній Яценюк, але нібито на сніданок він не прийшов.
«Блок Петра Порошенка»: Артур Герасимов (голова фракції), Максим Єфімов, Андрій Павелко.

Загалом, раніше повідомлялося, що від «Народного фронту» в США буде біля 10 депутатів, а БПП відправляє 20.

Інформацію про те, що делегація від Блоку Порошенка найбільша, підтвердив «Вісточці» і нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко, який знаходиться у США. Делегація «Батьківщини» складається з трьох депутатів.


Варто зауважити, що на сніданку не було жодного депутата від фракції Олега Ляшка і Опозиційного блоку. Депутати від «Самопомочі» також неофіційно розповідали журналістам, що їх на сніданку не буде.

Також журналісти анонсували присутність міністра освіти й науки України Лілії Гриневич; голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка, уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, директора департаменту у справах релігій Міністерства культури Андрія Юраша.

Національний молитовний сніданок проводиться у Вашингтоні щороку у перший четвер лютого.Цікаво, що Юлію Тимошенко, завдяки оригінальній зачісці, побачили навіть на стрімі сніданку. Журналіст Тетяна Висоцька відмітила це у своєму ФБ.