Не дожив до 30-ти… 22 січня на війні з Росією загинув Сергій Сергієнко з ПолтавщиниСтало відоме ім’я героя, який загинув учора, 22 січня 2018 року, під час мінометного обстрілу на Луганщині. Це — 29-річний Сергій Сергієнко з Полтавщини. 

За даними «Вісточки», Сергій Сергієнко став 13-м українським військовим, загиблим на війні з Росією у 2018 році.

Сергієнко Сергій Олексійович, 1988 року народження, солдат-контрактник, служив у 54-й окремій механізованій бригаді.

Загинув о 8 ранку 22 січня під час мінометного обстрілу українських позицій російськими загарбниками.

Сергій Сергієнко родом з села Новоаврамівка Хорольського району Полтавської області. Поховають героя на Батьківщині 24 січня.Як повідомляла «Вісточка», 17 січня 2018 року, на Донбасі загинули троє українських військових, ще п’ятеро поранені. Також надійшло повідомлення про смерть в госпіталі одного бійця ДУК «Правий сектор», пораненого 16 січня, який не увійшов в офіційну статистику.

Cеред «офіційних» загиблих — сержант Сергій Іванов з Полтавщини, ім’я двох інших полеглих героїв невідоме.

Як повідомляла раніше «Вісточка», 16 січня 2018 року, на війні з Росією загинув боєць «Правого сектору» з Львівської духовної семінарії Андрій Витвицький, друг «Спікер».

16 січня у місті Мирноград Донецької області (раніше — Димитров) поховали 30-річногоТимофія Пухальського, старшого солдата 30-ї ОМБр, який загинув на війні з Москвою 11 січня.

ЧИТАТИ: Стали відомі імена двох із трьох героїв, які полягли 10 січня на Донбасі

Як раніше повідомляла «Вісточка», протягом першого тижня 2017 року на війні з Росією троє українських бійців загинули, і ще шестеро були поранені

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі: https://t.me/vistochka