«Треба їх в Адміністрацію президента». У фойє Палацу спорту виставили 20 біотуалетів для відвідувачів, люди обуреніУ київському Палаці спорту розмістили біотуалети прямо у фойє. До них стоїть велика черга з дітей і батьків, які прийшли відвідати виставу на льоду «Аліса в задзеркаллі». Про це повідомив журналіст Єгор Чечеринда у своєму Фейсбуку у суботу, 13 січня 2018 року.

«ПАЛАЦ спорту. Геніальне рішення дирекції. У фойє ПАЛАЦУ - 2 десятки біотуалетів і 100 відвідувачів з дітьми у черзі до цього шедевру.. Європа!))
APD. Це не виставка сантехніки. А вистава на льоду "Аліса в задзеркаллі», — написав він, і розмістив відповідні фотографії.
У коментарях до посту люди висловлюють щире обурення.

«Треба в мерії та Адміністрації президента по 50 штук поставити», — пише Дмитро Журавльов.
«А потім всі дивуються чому середньовічні інфекції спалахують у Києві», — написав інший коментатор, маючи на увазі жахливий спалах кору серед дітей у столиці.

Як раніше повідомляла «Вісточка», щоб не допустити епідемію кору у Києві КМДА заборонила відвідувати дитсадки і школи дітлахам, які не мають щеплення.

ЧИТАТИ: У КИЄВІ — ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ. ДІТЯМ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ ВІД КОРУ ЗАБОРОНЯТЬ ХОДИТИ У ДИТСАДКИ І ШКОЛИ

Цим рішенням київської влади передував ряд публікацій у соцмережах та незалежних ЗМІ свідчень про те київські інфекційні лікарні переповнені дітьми, хворими на кір. Батьки багатьох діточок зокрема заявляли, що зараження відбулося у цирку на Подолі. Деталі тут.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі: https://t.me/vistochka