Екс-регіонал Ільюк позичив 2,2 мільйони і задекларував квартиру "від міни" у МиколаєвіНародний депутат (група "Відродження") Артем Ільюк взяв позику у громадянина України Тимошина Володимира Володимировича 2 мільйони 235 тисяч 877 гривень. 

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни майнового стану депутата, оприлюдненому 9 січня 2018 року на сайті НАЗК, передає "Вісточка".

Також 5 січня 2018 року депутат опублікував повідомлення про придбання квартири та паркомісця у Миколаєві у жінки з таким самим прізвищем, що і в позичальника - Тимошина Тетяна Валентинівна.
Дохід на загальну суму 1 мільйон 586 тисяч 433 гривні нардеп у декларації назвав "дохід від міни". Невідомо, що саме мав на увазі Артем Ільюк. Але у його декларації з’явилася квартира у Миколаєві на 177 квадратних метрів і паркомісце якраз на таку саму суму.Чоловік з іменем Тимошин Володимир Володимирович (адвокат, який проживає у Миколаєві) свого часу балотувався у народні депутати від партії Наталії Королевської "Україна вперед". У 2012 році, коли він, власне, висунув свою кандидатуру до ВР, місцеві ЗМІ писали, що він є співвласником нічного клубу "Діксі" у центрі Миколаєва.

Також Тимошин Володимир Володимирович та Тимошина Тетяна Валентинівна значилися керівниками миколаївської компанії "ЮДВ ГРУП". 

Ільюк Артем Олександрович був обраний народним депутатом України 8-го скликання по виборчому округу №128 у місті Миколаєві. Член депутатської групи "Відродження". У 2012-2014 рр був народним депутатом 7-го скликання у фракції "Партії регіонів".


«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі: https://t.me/vistochka