Друга амністія за тиждень. Ще один бойовик з ДНР був звільнений СБУ від кримінальної відповідальностіСуд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», який у 2015 році перебував у бандугрупуванні «ДНР» у якості бойовика. 

Про це у середу, 27 вересня, повідомила прес-служба СБУ, передає «Вісточка».

«На Донеччині суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що у 2015 році мешканець Донецької області під впливом пропаганди «русского мира» приєднався до одного з незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

«Перебуваючи у бандугрупованні, він здійснював пропускний режим та контроль за «громадським порядком». Побачивши грабежі, мародерства, повний безлад та беззаконня, які чинило керівництво «Новоросії», чоловік розчарувався в «ідеях молодих республік» та залишив терористів», - розповіли в СБУ.

Бойовик боявся кримінальної відповідальності за участь у незаконному збройному формуванні й тривалий час переховувався у родичів та знайомих на підконтрольній українській владі території.

Про Програму СБУ «На тебе чекають вдома» чоловік дізнався з телебачення і вирішив нею скористатись.

Він добровільно звернувся із заявою до правоохоронних органів та надавав всебічну допомогу слідству.

«Під час досудового розслідування було встановлено, що житель Донеччини не брав безпосередньої участі у бойових діях і не вчиняв інших тяжких злочинів. Через це колишнього бойовика суд звільнив від кримінальної відповідальності, він вже перебуває дома з родиною», - повідомили в прес-службі.

Як повідомляла «Вісточка», у понеділок, 25 вересня, стало відомо про амністію ще одного бойовика ДНР, який був залучений до охорони російського окупаційного командування на Донбасі.