Два українських прикордонники загинули біля кордону з РФ
Стали відомі обставини смерті двох військовослужбовців Державної прикордонної служби України (ДПСУ), які, як повідомлялося, учора, 28 вересня, загинули, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої неподалік від кордону з Російською Федерацією. 

«Прикордонники підірвались на невідомому вибуховому пристрої під час несення служби неподалік населеного пункту Ільїнка, що за 1 км від кордону з Росією. Від отриманих поранень військовослужбовці загинули на місці», - йдеться у повідомленні ДПСУ у п’ятницю, 29 вересня.

Також  повідомляється, що загиблі прикордонники проходили службу у відділі прикордонної служби «Станично-Луганське».

Обидва прикордонники - старший прапорщик Дмитро Деде та старшина Сергій Гувір - родом з Одеської області.В районі проведення АТО службу несли з осені минулого року, а до цього обіймали посади в підрозділах Південного регіонального управління прикордонного відомства.

Внаслідок російської агресії синів втратили батьки, чоловіків дружини, а без батьків залишились маленькі діти.

У даний час оперативно-слідчою групою попередньо встановлено, що підрив прикордонного наряду відбувся на фугасі на розтяжці, зокрема виявлені елементи детонатору, розтяжки, міни.

Подію внесено в ЄРДР за ч. 3 ст. 258 ККУ (Терористичний акт). Подальші заходи тривають. З метою об’єктивного вивчення всіх обставин цієї трагічної події поінформовано військову прокуратуру АТО, штаб АТО, Нацполіцію, СБУ та ОБСЄ.