За останні 7 днів на війні з Росією 6 українських бійців загинули, 22 поранені


Протягом тижня - з 29 травня по 4 червня 2017 року на війні з Росією загинули шестеро та поранені 22 українських бійці. Про це йдеться у щоденних зведеннях прес-центру штабу АТО, передає «Вісточка».

Дані прес-центру штабу АТО:
29 травня - 0 загиблих, 3 поранених
30 травня - 2 загиблих (помер 1 військовий, поранений 13 травня), 5 поранених
31 травня - 0 загиблих, 2 поранених
1 червня - 0 загиблих і поранених
2 червня - 2 загиблих, 5 поранених
3 червня - 2 загиблих, 5 поранених
4 червня - 0 загиблих, 2 поранених
У понеділок, 29 травня, 3 військовослужбовців ЗСУ дістали поранення і травми. Протягом дня російські окупанти обстріляли українські позиції 50 разів.

У вівторок, 30 травня, російсько-окупаційні війська обстріляли українські позиції на Донбасі 44 рази. Унаслідок обстрілів, 1 український військовослужбовець загинув, 5 військовослужбовців дістали поранення.
У штабі АТО уточнили, що до 30 травня Збройні сили України не мали загиблих з 11 травня - протягом 19 днів.
Загиблий 30 травня - сапер, що під час виконання бойового завдання підірвався на вибуховому пристрої, розповіли військові.

Також 30 травня у лікарні міста Дніпро помер військовослужбовець ЗСУ, який отримав важке поранення в голову під Авдіївкою 13 травня.

У середу, 31 травня, російські окупанти обстріляли українські позиції 35 разів. Унаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ не було, 2 військовослужбовців дістали поранення і травми.

1 червня 2017 року жоден український військовий не постраждав, 28 обстрілів.

У п’ятницю, 2 червня, двоє українських воїнів загинули, ще 5 дістали поранення. Також осколкові поранення отримали двоє цивільних у Мар’їнці. Загалом відбулося 53 обстріли позицій ЗСУ російськими окупантами.

3 червня, у суботу, також загинули двоє українських військовослужбовців загинули, ще 5 – були поранені. Один із загиблих – військовослужбовець Національної гвардії України. Загалом російські окупанти обстріляли українські позиції 58 разів.

Внаслідок бойових дій на Трійцю, 4 червня 2017 року, двоє бійців сил АТО зазнали поранень. За даними штабу АТО, загиблих не було.