Війна з Росією: за 10 днів травня 10 українських бійців загинули, 54 поранені


Протягом середи, 10 травня, на Донбасі в результаті обстрілів російських окупантів поранений один військовослужбовець, загиблих немає. Про це йдеться у ранковому зведенні штабу АТО за 11 травня, передає «Вісточка».

Загалом за перші 10 днів травня 2017 року (підрахунок ведеться на основі офіційних повідомлень) загинуло 10, поранені 54 бійця Збройних сил України.

Інформація про втрати України на війні з Росією у травні 2017 року (на основі щоденних зведень штабу АТО):
1 травня: 3 загиблих, 4 поранених
2 травня: 4 загиблих, 7 поранених
3 травня: 0 загиблих, 9 поранених
4 травня: 0 загиблих, 10 поранених
5 травня: 0 загиблих, 5 поранених
6 травня: 0 загиблих, 5 поранених
7 травня: 0 загиблих і поранених
8 травня: 1 загиблий, 9 поранених
9 травня: 2 загиблих (1 помер у госпіталі), 4 поранених
10 травня: 0 загиблих, 1 поранений

За інформацією штабу АТО, 1 травня 2017 року, після 17 години, група українських військових потрапила під потужний ворожий обстріл в Луганському, внаслідок чого серед українських бійців з’явилися поранені. Під час евакуації пораненого, 3 українських військових героїчно загинули. Один із них підірвав себе гранатою, щоб не потрапити в полон.

2 травня 2017 року загинув боєць однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку неподалік Авдіївки. Російсько-окупаційні війська застосували там міномети калібру 120-мм (заборонений) та 82-мм, а також гранатомети та великокаліберні кулемети.

Також 2 травня три військовослужбовці Збройних Сил України героїчно загинули в районі Світлодарської дуги, рятуючи свого пораненого побратима. Один з загиблих, будучи пораненим, аби не потрапити в полон і знищити противника, привів у готовність до застосування ручну гранату. Проте хлопцеві не вдалося реалізувати свій план. Від поранень він помер на місці.

9 травня 2017 року, військовослужбовець однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку неподалік Луганського, загинув внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї українських позицій.

Також 9 травня один військовослужбовець ЗСУ помер у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова. Його важко поранив у голову ворожий снайпер 30 квітня.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ВБИТИХ І ПОРАНЕНИХ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ СТАНОМ НА ПОЧАТОК ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Читати: ВТРАТИ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ У КВІТНІ 2017 року

Читати: ВТРАТИ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ У БЕРЕЗНІ 2017 року