1-3 травня - 4 загиблих, 20 поранених українців. Втрати на війні з Росією станом на ранок 4.05.2017


Протягом перших трьох днів травня 2017 року четверо українських бійців загинули на війні з Росією на Донбасі. Ще двадцятеро військових Збройних сил України отримали поранення.

Про це повідомляє «Вісточка» у традиційному ранковому зведенні з посиланням на прес-центр штабу АТО.За інформацією штабу АТО, 2 травня 2017 року загинув боєць однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку неподалік Авдіївки. Російсько-окупаційні війська застосували там міномети калібру 120-мм (заборонений) та 82-мм, а також гранатомети та великокаліберні кулемети.

Також 2 травня три військовослужбовці Збройних Сил України героїчно загинули в районі Світлодарської дуги, рятуючи свого пораненого побратима.
«Один з загиблих, будучи пораненим, аби не потрапити в полон і знищити противника, привів у готовність до застосування ручну гранату. Проте, хлопцеві не вдалося реалізувати свій план. Від поранень він помер на місці.
Командуванням частини одразу було організовано пошук наших військовослужбовців. Тіла було знайдено, проте евакуювати їх не вдалося, внаслідок сильної вогневої протидії противника. На даний час проводиться процедура щодо повернення тіл військовослужбовців», - розповіли у штабі АТО увечері 2 травня 2017 року.

Як раніше повідомляла «Вісточка», протягом квітня 2017 року загинули 16, поранені 103 українця.

Інформація про загиблих у травні 2017 року (за даними прес-центру штабу АТО):
1 травня: 0 загиблих, 4 поранених
2 травня: 4 загиблих, 7 поранених
3 травня: 0 загиблих, 9 поранених