Війна з Росією. Штаб АТО хотів приховати дані про 3-х загиблих бійців ЗСУ на Світлодарській дузі?

Протягом 1 та 2 травня 2017 року на війні з Росією збройні сили України вже понесли відчутні втрати - загалом за два дні четверо українців загинули і 11 отримали поранення. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на дані прес-центру штабу АТО.

Увечері у середу, 3 квітня, штаб АТО повідомив додаткову інформацію про загиблих військовослужбовців Збройних сил України (ЗСУ) на Донбасі.

Окрім вже відомих даних про одного загиблого та сімох поранених на війні з Росією протягом вівторка, 2 травня 2017 року, штаб АТО доповів, що ще троє бійців загинули 2 травня на Світлодарській дузі.

Видається, що інформацію про загиблих штаб оприлюднив лише після повідомлень ЗМІ ворога про нібито «ліквідацію української ДРГ» (диверсійно-розвідувальної групи) 2 травня та новин про загибель українських бійців, розповсюджених у соцмережах.


«Повідомляємо, що вчора, 2 травня, три військовослужбовці Збройних Сил України, рятуючи свого пораненого побратима, героїчно загинули в районі Світлодарської дуги», - йдеться у вечірньому повідомленні штабу АТО.

«Один з загиблих, будучи пораненим, аби не потрапити в полон і знищити противника, привів у готовність до застосування ручну гранату. Проте, хлопцеві не вдалося реалізувати свій план. Від поранень він помер на місці.
Командуванням частини одразу було організовано пошук наших військовослужбовців. Тіла було знайдено, проте евакуювати їх не вдалося, внаслідок сильної вогневої протидії противника.
На даний час проводиться процедура щодо повернення тіл військовослужбовців», - розповіли у штабі.

Військові уточнили, що «ворог продовжує маніпулювати громадською думкою та намагається дискредитувати Збройні Сили України».

«Так, на одному із російських сайтів з`явилася інформація про приналежність загиблих українців до диверсійно-розвідувальної групи, що не відповідає дійсності», - йдеться у повідомленні штабу АТО.

Нагадаємо, що у ранковому зведенні прес-центру штабу АТО від 3 травня 2017 року, яке розповідає про кількість втрат на війні за попередній день, йшлося лише про одного загиблого (неподалік Авдіївки на Донецькому напрямку) та сімох поранених.

За даними прес-центру АТО, 1 травня 2017 року четверо українців були поранені і не було жодного загиблого.

Хоча, варто зауважити, що увечері 1 травня від військових була офіційна інформація про п’ятьох поранених українських бійців.

ДАНІ ПРО ЗАГИБЛИХ І ПОРАНЕНИХ У КВІТНІ 2017 РОКУ.