Недоконфіскували. Янукович досі зберігає в Ощадбанку України біля 30 млн грн (документи)

Колишній президент України Віктор Янукович, який втік у Росію в лютому 2014 року після перемоги Майдану, досі має два рахунки у державному банку Ощадбанк, на яких зберігається у сумі біля 30 млн грн.

Про це «Вісточці» повідомили у прес-служба компанії Aver Lex, яка надає юридичний супровід президентові-втікачу.
«Інформація про нібито конфіскацію 1,5 млрд доларів Віктора Януковича є неправдивою, оскільки на його рахунках в Ощадбанку у Віктора Януковича ніколи не було таких коштів», - прокоментували юристи заяви генерального прокурора Юрія Луценка, голови Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олександра Турчинова та президента України Петра Порошенка у п’ятницю, 28 квітня, про конфісковані 1,5 мільярди доларів «общака Януковича» - викрадених в держави корупційних коштів - які зберігалися в Ощадбанку.

«Нами ще 27 лютого 2017 року подано позов проти Голови правління Ощадбанку Андрія Пишного щодо розповсюдження неправдивої інформації про понад 1,15 млрд доларів США грошей Віктора Януковича, що нібито знаходяться на його рахунках в Ощадбанку. 10 квітня Печерський суд відкрив судове провадження за цим позовом», - повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

Судове засідання у даній справі вже призначене на 10:00 23 червня 2017 року - Печерський суд Києва (Хрещатик, 42).

Адвокат додав, що у Віктора Януковича є рахунок в Ощадбанку на якому близько 28,78 млн. грн. та ще один, на якому близько 2,26 млн. грн. «Це особисті кошти, які не є предметом конфіскації», - сказав Сердюк.

Адвокати Януковича розіслали у ЗМІ виписку з особистого рахунку Віктора Януковича в Ощадбанку.