Ще один посіпака російських окупантів на Донбасі звільнений від кримінальної відповідальності


Суд звільнив колишнього бойовика так званої «Донецької народної республіки» (ДНР) від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України, завдяки програмі Служби безпеки України (СБУ) «На тебе чекають вдома». Про це у понеділок, 10 квітня, повідомила прес-служба СБУ, передає «Вісточка».

«У Донецькій області суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що мешканець Лиманського району Донеччини з початком бойових дій на Сході України виїхав до Санкт-Петербурга. Під впливом пропаганди «Русского мира», він вирішив допомагати терористам. Повернувшись на тимчасово окуповані території Донбасу, чоловік займався доставкою «гуманітарної» допомоги з Росії та розподіляв її серед бойовиків.

«Побачивши на власні очі безлад і беззаконня, які вчиняли бойовики, чоловік  також зафіксував факти військової присутності РФ. Дізнавшись про існування програми СБ України «На тебе чекають вдома», він повернувся до контрольованих української владою районів Донбасу та добровільно повідомив правоохоронцям про обставини свого перебування у незаконному збройному формуванні т.зв. «ДНР», - повідомили в СБУ.

Враховуючи те, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв злочинів, а також активно сприяв органам досудового розслідування, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України, проінформували у спецслужбі.